Commissies

   Samenstelling bestuur en commissies  
 
Dagelijks bestuur
Leo van Asperen              Voorzitter                                       
Esther van Doorn             Secretaris                                         
Basia Dobiegala               Penningmeester                                 
Ingrid Blommestijn           Notulist                                        
Ingrid van Sommeren       Notulist                                             
Heinz Breuer                    Financieel adviseur bestuur                
 
Baanonderhoudsteam
Hans Loeff                       Vertegenwoordiger                               
Rinus Stuut                                                                             
Ilon Breuer                                                                                
Heinz Breuer                                                                                  
Henny van Straten                                                                    
Aad Hazenoot                                                                            
Aad Demuijnck                                                                             
 
Accomodatiebeheer/Bar
Herman van der Hoek         Vertegenwoordiger    
Dorothy van Leeuwaarde                                                          
Manda Mastwijk                                                                        
Sonja Advocaat                                                                            
Oscar Nuijten                                                                                
Rinus Stuut                                                                                           
 
Tennisschool en jeugd
Selma Andrade                                                                           
 
Competitieleiders
Henk Gravesteijn                                                                          
Els Verkerk                                                                                         
 
Ledenadministratie
Lenie Beaujean
 
Evenementencommissie
Angelique Breuer                                                                       
Ingrid van Sommeren                                                                 
Mieke Mackaay                                                                            
Daniëlle Hol                                                                                    
Wendy Brentjes                                                                             
 
Pasjes ochtend/avond
Maandagochtend : Rinus Stuut                                             
Maandagavond:   
Vrijdagochtend: Manda Mastwijk                                        
Instuif zondagochtend: Ingrid Blommestijn                                                                    
 
 
 
 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

010 456 1395

Address

Leningradweg 50
3066 SH Rotterdam
Nederland